Kanal Açmada Kampanyası
Kampanyalar İçin İletişime Geçin.
TÜMÜNÜ GÖR

Petek temizleme

Petek temizleme

Petek Temizleme

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

            Petek temizliği  birçoğumuz sıkıntıları arasındadır. Güvenilir işinde usta ve ucuz maliyetli birini bulmak, araştırmak baya zaman almaktadır. İstanbul petek temizliği  olarak bu konuda size güvence sağlıyor ucuz maliyet olarak peteklerinizi ilk günkü hale getirmeyi amaçlıyoruz. İstanbul’un her yakasında hizmet verip, fiyat farkı asla almıyoruz. Petekleriniz artık eskisi kadar ısı vermiyorsa tek yapmanız gereken bizi aramak. Uzman kadromuz ile petekleriniz eskisinden daha iyi hale gelecek. Peki, petek temizliği nasıl yapılır ve neden petek temizliği  yaparız, neden ihtiyaç duyulur.

 

– Kombinizden ekstra ısı elde edeceksiniz. Bu sayede doğalgaz faturasında yüksek maliyet ödemeyeceksiniz.

– Petek ısı yalıtımlarının hepsi aynı ısıya ulaşacaktır. Bu sayede odalarınızın hepsi aynı ısı değerinde olacaktır.

Petek temizliği  sonrası kombiniz daha az çalışacak ve bu sayede kombiniz uzun yıllar dayanacaktır.

– Kombi sıcak su pompalama borusu daha az çalışmakla birlikte uzun yıllar sizinle beraber olacaktır.

– Firmamız tarafından kullanılan petek temizliği bakım ve temizleme malzemeleri ile petekleriniz daha iyi ısı yalıtımı yapacak ve paslanmasını önleyecektir.

– Uzman ekibimiz sayesinde petekleriniz eski haline kavuşacak ve eğer su kaçağı var ise bunları size bildirecek ve asla ekstra bir maliyet ödemeyeceksiniz.

 

Peki, petek temizliği nasıl yapılır? Bu konuda sizlere ufak çaplı bilgi vereceğiz.

 

Hepinizin aklına şu soru takıldı; petek temizliği nasıl yapılır  hele de petekler yerinden sökülmeden. Uzman ekibimiz tarafından yapılan petek temizliği kombi tesisatından başlamak üzere, peteğinizin en son tesisatına kadar (peteğinizin boruları dahil) firmamızın kullandığı özel kimyasallar ile temizliyor ve ayrıca bu işlemi peteğinizi sökmeden yapıyoruz. Sadece peteğin çıkış noktasında kirli suyu akıtıyoruz. Boruların temizlenmesini, arınmasını sağlıyoruz. Ve böylelikle ısınmayan petekleriniz yaptığımız bakım ve petek temizliği sonrası ısınır hale gelecektir. Peteklerinizin geç ısınma sorunu da ortadan kalkacaktır.

 

İstanbul’un Tüm İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet Veriyoruz.

 

 PETEK TEMİZLİĞİ FİYATLARI

 

Peki, petek temizliği fiyatları  ne kadara patlıyor diye düşünüyorsunuz. Size en iyi ve maliyeti düşük hizmet vermekteyiz. Peki, Petek temizliği fiyatları nasıl belirlenir. İstanbul petek temizliği  hangi yollarla ücretlendirme yapılır? İstanbul petek temizliği olarak oturduğunuz semtin yakınlığı, uzunluğu bizim için hiç önemli değil. Ve uzaklığa göre petek temizliği fiyatları kesinlikle artmayacaktır. Özel servis ve kadromuz ile en kısa süre içerisinde sorunlarınızı ortadan kaldıracağız. İstanbul petek temizliği olarak 1_2 saat süre içerisinde sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

 

Summary
Petek Temizleme
Article Name
Petek Temizleme
Description
Petek temizliği birçoğumuz sıkıntıları arasındadır. Güvenilir işinde usta ve ucuz maliyetli birini bulmak, araştırmak baya zaman almaktadır. İstanbul petek temizliği olarak bu konuda size güvence sağlıyor ucuz maliyet olarak peteklerinizi ilk günkü hale getirmeyi amaçlıyoruz.
Author
Publisher Name
Petek Temizleme
Publisher Logo
04 Ocak 2017
2.634 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?