Kanal Açmada Kampanyası
Kampanyalar İçin İletişime Geçin.
TÜMÜNÜ GÖR

İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma

İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma

 İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Tuvaletlerimiz hatalı kullanma sonucu ve düzensiz temizlenmediğinden dolayı tıkanma sorunu sıkça görülebilir. Fazla kullanılan tuvalet kâğıdı atılmaması gereken ped ve çocuk bezi, sigara izmariti, evcil hayvan ve çocukların plastik oyuncak gibi ürünler ya da temizlikten sonra kovanın içinde kalan suyu boşaltırken içinde bez unutulup içine düşmesi İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma sorunları yaşatabilir.

 

 Tuvalet Tıkanıklığı Açma Teknikleri

 

Tıkanan tuvaletleri açmak için öncelikle sifonu sadece 1 kere çekmemiz gerekir. Eğer 2 3 kere çekersek tuvaletin içinde fazla su birikir ve bu da tuvaletin açılmasını zorlaştırır. Sifonu çektikten sonra su hızlıca yükselip geri gitmiyorsa tıkanıklık yakın bir yerde demektir, ama sifonu çektikten sonra su geri gidip yavaşça tekrardan doluyorsa tıkanıklık daha ileri bir kısımdadır.

 

Tıkanmış tuvaleti açmak için elimize plastik bir eldiven geçirerek yakınlarda bir cisim var mı diye bakılabilir ya da tuvalet pompası kullanılabilir. Eğer tıkanıklık geri bir kısımdaysa metal bir çubuk yardımıyla tuvaletin içine sokarak tıkanıklık giderilebilir. Tuvalet tıkanmalarının önüne geçmek için hijyenik ped, bebek bezi atılmamalı ayrıca çocukların ve evcil hayvanların ulaşamaması için kapağı kapalı tutulmalıdır. Tuvalet tıkanıklığı açma teknikleri şimdilik bu kadar.

 

 Tuvalet Tıkanıklığı Açma İSKİ

 

Eğer tuvalet tıkanıklığı açma konusunda güvenilir işinde uzman bir ekiple çalışmak sorunlarınızın tamamen çözülmesini istiyorsanız Tuvalet Tıkanıklığı Açma İSKİ belgeli firmayı tercih edebilirsiniz.

 

 Klozet Açma

 

Birkaç farklı yöntemle yapılabilir bunlar; Kimyasal açıcılar, karbonat ve sirke.

Kimyasal açıcılar, eğer klozetiniz ped, çocuk bezi, sigara izmariti gibi ürünler yüzünden tıkanmışsa marketten alacağınız kimyasal açıcılar ile klozet açma işlemi yapılır.

 

 Tuvalet Açma İlacı

 

Evde hazırlayabileceğiniz tuvalet açma ilacı yöntemleri bu sorundan kurtulmanızı sağlamak için yardımcı olabilir. Karbonat ve sirke ile tuvalet açma ilacı işlemi için 1 çay bardağı karbonat 1 su bardağı sirke 1 litre su içerisine karıştırılır klozete dökülür 2 – 3 saat sonra su ile temizlenir.

 

 Tuvalet Tıkanıklığı Açma Ücreti

 

Ortalama Tuvalet tıkanıklığı açma ücreti 100 TL ile 250 TL arasındadır.

 

 Robotla Lavabo Açma Fiyatları

 

Ortalama Robotla lavabo açma fiyatları 130 TL’den başlayan fiyatlarla gerçekleştirilir.

 Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları

 

Lavabo tıkanıklığı açma fiyatları ortalama 100 TL’den başlayan fiyatlarla yapılır.

 

Summary
İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Article Name
İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Description
Fazla kullanılan tuvalet kâğıdı atılmaması gereken ped ve çocuk bezi, sigara izmariti, evcil hayvan ve çocukların plastik oyuncak gibi ürünler ya da temizlikten sonra kovanın içinde kalan suyu boşaltırken içinde bez unutulup içine düşmesi İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma sorunları yaşatabilir.
Author
Publisher Name
İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Publisher Logo
04 Ocak 2017
3.246 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?