Kanal Açmada Kampanyası
Kampanyalar İçin İletişime Geçin.
TÜMÜNÜ GÖR

Petek Temizliği

Petek Temizliği

Petek Temizliği

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Temizlik şüphesiz zaman alan bir iş olup petek temizliği ise bir o kadar yorucudur. Tek başımıza yapmak zor olacağı için peteklerin temizliği konusunda yardım alma ihtiyacı duyarız.

Kaliteli Tıkanıklık Açma << Profesyonel Petek Temizliği << Sorunsuz Su Kaçağı Tespiti

 Petek Temizliğinin Yapılması Gereken Sıklık Nedir?

 

Petekler uzun süreli kullanımdan sonra ilk gün ki verimini düşürür. Yakıt tüketimini gitgide arttırır. Arıza vermediği veya tıkanmadığı sürece 2 ile 3 yıl arasında kullanılmış olan peteklere yapılması önerilen bir hizmet çeşididir petek temizliği.

 

 Petek Temizliği Yapmanın Faydaları Nelerdir?

 

Petekler zamanla tıkanır ve ısıyı daha az iletmeye başlar. Petek temizliği ısı kaybını arttırmaktadır. Isı kaybını arttırdığı için ise yakıt tüketimine ekonomik katkısı olacaktır. Ayrıca petekler kullanım süresince toz ve çeşitli zararlı birleşenleri bünyesinde depolayacağı için petek temizliği sağlık açısından da faydası olacak ve ortamın havasının kirlenmesini önleyecektir. Peteklerin kireçlenmesini de önleyecektir petek temizliği.

 

 Petek Temizliğinde Kullanılan Kimyasallar Peteklere Zarar Verir Mi?

 

Petekler demir ve metal malzemelerden imal edildikleri için paslanmaya ve diğer etkilere karşı oldukça sağlamdırlar. Bu yüzden uzun yıllar kullanılması mümkün olup petek temizliği esnasında kullanılacak olan kimyasallarda hiç zarar vermeyecektir. Bu sebeple faydası oldukça fazla olan yöntemdir petek temizliği.

 

 Hangi Tür Peteklerin Temizliğinin Yapılması Gerekir?

 

Petekler çeşitleri günümüzde artık değişmektedir. Boyları ve kalınlıkları bakımından farklılık gösterdikleri gibi üretilen malzeme bakımından da artık farklılık göstermektedir. Ancak temizlik konusunda kesinlikle bir ayrım yapılmadığı gibi her tür malzeme ve her tür ölçüye sahip olan peteklere yapılmasında mutlaka fayda sağlayacak yöntemdir petek temizliği.

 

           Petek temizliği işlemine başlamadan önce mutlaka kombi veya peteklere giden su sisteminde su akışı kapatılmalıdır. Petekler için kullanılan makineler yardımı ile peteklerin içerisine temizleyici özel kimyasal katkılı su gönderilerek yapılır. Bu özel kimyasallı su peteklerin iç tesisatına göre miktarları ayarlanıp gönderilir. Kimyasal su iki türlü de peteklere gönderildiği için içerisinde kir ve pis kalıntılarının kalması mümkün olmayacaktır. Her iki taraftan da aşamalı olarak petek temizliği yapılabildiği için alınan hizmet kalitesinden de şüphe duyulmamış olacaktır. Petek temizliği yöntemi sayesinde hem bütçe hem sağlık açısından kazançlı çıkmak mümkün olacaktır.

Summary
Article Name
Petek Temizliği
Description
Petekler uzun süreli kullanımdan sonra ilk gün ki verimini düşürür. Yakıt tüketimini gitgide arttırır. Arıza vermediği veya tıkanmadığı sürece 2 ile 3 yıl arasında kullanılmış olan peteklere yapılması önerilen bir hizmet çeşididir petek temizliği.
Author
Publisher Name
Petek Temizliği
Publisher Logo
25 Ocak 2017
1.634 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?