Kanal Açmada Kampanyası
Kampanyalar İçin İletişime Geçin.
TÜMÜNÜ GÖR

Su kaçağı

Su kaçağı

Su Kaçağı

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Ah şu borudan sızan su kaçakları her hanenin başına gelmiştir. Hepimiz neredeyse bir kaç kere yaşamışızdır. Neredeyse tüm evi, ofisi mahvetmektedir. Tabi bide su kaçağı tespiti yapmak gerekir. Ya tamirine ne demeli her yer neredeyse mahvoluyor üstüne temizliği yapmak size kalıyor. Ama artık firmamızın hizmet ve kalitesi sayesinde bu sorunlara son veriyoruz. Su kaçağı bulma, eski yöntemleri geride, bırakarak firmamızın uyguladığı yeni yöntemler ile hem masrafsız hem de boruları kırmadan, zarar vermeden hizmet sunmaktadır.

 

Kırmadan su kaçağı bulma  yöntemi ile bizim firmamıza başvurarak merhaba deyin. En iyi uzman kadromuz ile su kaçağı bulma artık kameralı sistemler ile firmamız hizmetinize sunmakta. Asıl amacımız zarar vermeden kameralı sistemler ile su kaçağı tespiti  yaparak onarmaktır. Firmamızda su kaçağı bulma görevinde tüm cihazlarımız mevcuttur. Amacımız hasarı en az düzeye indirmek ve, cihazlarımız ile su kaçağı tespiti yapmak.

 

PEKİ SU KAÇAĞI OLDUĞUNU NASIL ANLARIZ?

 

Eğer evinizde su kaçağından şüpheleniyorsanız bu dediklerimizi dikkate alarak uygulamanız gerekir. Su tesisatında kaçak olduğundan şüpheleniyorsanız evinizde ve ya dairede oturuyorsanız dairedeki ana vanayı kapatmalı ve bir süre beklemelisiniz.

 

 SU KAÇAĞI TESPİTİ

– Musluklar açık olmadığı halde su sayacınız dönüyorsa

– Su faturanızda yüksek maliyetler geliyorsa,

– Zeminlerde yüzeye su çıkması durumunda

– Rutubet sorunları ile karşı karşıya kalıyorsanız.

– Kanalizasyonunuzda böceklenme sorunları varsa

 

 KIRMADAN SU KAÇAĞI BULMA

 

           Su kaçağı tespiti  yaparken kullanılan cihazlar, su kaçağı olan bölgeyi tespit ederek kamera yardımıyla göstermektedir. Tabi ki de betonun altını gören cihazlara sahip değiliz, sadece su kaçağı bulma ve su kaçağı tespiti yapmak için cihazlar kullanılmakta.

 

KIRMADAN SU KAÇAĞI BULMA İÇİN KULLANILAN CİHAZLARI ŞÖYLE SIRALAYABİLİRİZ

 

Dinleme Cihazı: Su kaçağı bulma için kullandığımız cihazlardan biridir. Kırmadan su kaçağı bulma  için en etkili ve nokta tespiti yapan hassas cihazdır.

 

Termal Kamera: Genel olarak sıcak su borularında su kaçağı bulma  için kullanılmakta. Bu kameralar Yardımcı cihaz olarak kullanılmaktadır. Bu cihazla su kaçağı tespiti  yaparak su kaçağının yerini bulduktan sonra dinleme cihazıyla su sızan yeri tam olarak belirlemekteyiz.

 

Kirli Su Kameraları: Servis hizmeti verdiğimiz yerlerde, pis su giderlerinde oluşan hasarı görmek için kullanılır.

 

Nem Ölçer: Kullandığımız bu cihaz nem tespiti yapar ve böylelikle kırmadan su kaçağı bulma yöntemini gerçekleştiririz.

 

Summary
Su Kaçağı
Article Name
Su Kaçağı
Description
Kırmadan su kaçağı bulma yöntemi ile bizim firmamıza başvurarak merhaba deyin. En iyi uzman kadromuz ile su kaçağı bulma artık kameralı sistemler ile firmamız hizmetinize sunmakta. Asıl amacımız zarar vermeden kameralı sistemler ile su kaçağı tespiti yaparak onarmaktır.
Author
Publisher Name
Su Kaçağı
Publisher Logo
04 Ocak 2017
2.033 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?